Category medikal

İDRAR TOBASI MUSLUKSUZ

Nisan 5, 2021

2000 ml kapasiteli Medical Polyvinyl Chloride (PVC) torba. 50 ml ölçekli Geri kaçışı ve kontaminasyonu önleyen valf. Askı için yırtılmaya karşı güçlendirilmiş delikler. Bükülmeye dirençli 90 cm hortum. Tek kullanımlık. EO Steril.

Read More

İDRAR TOBASI MUSLUKLU

Nisan 5, 2021

2000 ml kapasiteli Medical Polyvinyl Chloride (PVC) torba. 50 ml ölçekli. Geri kaçışı ve kontamınasyonu önleyen valf Boşaltma musluğu. Askı için yırtılmaya karşı güçlendirilmiş delikler. Bükülmeye dirençli 90 cm hortum. Tek kullanımlık EO Steril.

Read More

BOYUNLUK

Nisan 5, 2021

Tek parça dış kısmı polietilen yapıda imal edilmiştir. Servikal bölge anatomisine, ilk yardım prensiplerine ve acil yardım alanlarına uygun üretilmiştir. Ayarlanabilir niteliktedir. Kullanılan yumuşak materyal tahrişi engeller. Hastanın radyoloji tetkiklerinin tam ve eksiksiz yapılmasını sağlar. Acil müdahale için boyun alanı açıktır. Ürün gece kullanımlarına uygun olması için ışığa duyarlı hologramlara sahiptir. Yetişkin ve Pediatrik seçenekleri

Read More

NAZAL OKSİJEN KANÜLÜ

Nisan 5, 2021

Steril değildir. Medikal grade PVC hammaddeden üretilmiştir. Burnu tahriş etmeyen özel ergonomik kanül. Kırılmaya ve bükülmeye dayanıklı 2m hortum. Standartlara uygun bağlantı  konnektörü Tek kullanımlıktır.

Read More

OKSİJEN MASKESİ

Nisan 5, 2021

Steril değildir. Medikal grade PVC hammadeden üretilmiştir. Konnektör ve konnektör bağlatı tıpası. Kırılmaya ve bükülmeye dayanıklı 2m hortum. Yüze uygun ergonomik oksijen maskesi. Tek kullanımlıktır. Yetişkin ve Pediatrik seçenekleri bulunmaktadır.

Read More